اکنون زمان وحشت نیست. تکرار می کنم، در این زمان نباید وحشت کنید. اکنون زمان آماده سازی برای آینده است. حتی اگر در این لحظه ممکن است هیچ چیزی کاملاً برایتان واضح نباشد. با همه چیزهایی که در حال حاضر در تعادل هستند، ضروری است که تجارت شما اینگونه باقی نماند. لازم است که تجارت شما وارد دنیای دیجیتال شود.

در حال حاضر مشتریان شما در دنیای دیگر هستند. آنها در خانه با بچه ها یا هم اتاقی ها یا حیوانات خانگی خود گیر کرده اند. و مقدار بیش از حد زمان خود را به تماشای Netflix می نشینند و در اتاق نشیمن خود یوگا می کنند. همه ما باید به طور واقعی و مجازی برای دیدار با این دسته از افراد آماده شویم.

اگر صاحب کسب و کار هستید که در دوران کاغذ و قلم گیر کرده یا هنوز مجبور به حضور در دنیای دیجیتال نشده اید، زمان آن است که این کار را انجام دهید. خودتان را به خاطر انجام ندادن آن در گذشته سرزنش کنید. اما ما از شما عصبانی نیستیم هیچ زمانی بهتر از زمان حال وجود ندارد، بنابراین به خودتان اجازه دهید و قدمی به جلو بردارید.

این ممکن است فقط فشاری باشد که برخی صنایع سنتی به دیجیتالی شدن نیاز دارند.

ما به عنوان افراد فعال در این حوزه بر خود دانسته ایم تا به شما کمک کنیم تا انجام کارهای درست را در پیش گیرید. اما برای دیجیتالی شدن باید چه کار کرد؟ اصلا چرا اکنون زمان مناسب برای دیجیتالی شدن است؟

در ادامه این مقاله در نظر داریم توضیحاتی در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

دنیای-دیجیتال

آیا سایت دارید؟

آیا شما وب سایت دارید؟ حتی اگر فقط یک صفحه باشد، آیا افراد می توانند نام شرکت شما را در “Google” سرچ کرده و پیدا کنند؟ باور کنید یا نکنید، افرادی در این دنیا حضور دارند که در این دنیای دیجیتال هیچ نامی با پسوند .com از خود ندارند.

همانطور که قبلا گفتیم، اشکالی ندارد. این را به عنوان نشانه ای از آسمان های تجاری بگیرید تا روی باند واگن بپرید. شما می توانید یک سایت زیبا و ساده با ابزارهای رایگان مانند Wix ، Squarespace یا WordPress ایجاد کنید.

حداقل، اطمینان حاصل کنید که اطلاعات تماس و به روزترین جزئیات مربوط به کسب و کار خود را در این زمان غیرمعمول در وب سایت خود قرار داده اید. آیا ساعات کاری شما محدود است؟ آیا شما فقط تماس تلفنی می گیرید؟ آیا گزینه های تحویل و برداشت شما هنوز موجود است؟ آیا شما فقط قرارهای مجازی را رزرو می کنید؟ بگذار همه بدانند.

اطمینان حاصل کنید که شماره تلفنی برای تماس با مردم یا محلی برای ارسال سوال برای افراد دارید تا بتوانید به راحتی با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. به یاد داشته باشید؛ نباید وحشت کنید. آن را ساده نگه دارید و فقط موارد مهم را ارائه دهید. در حال حاضر نیازی به طراحی مونالیزا برای وب سایت نیست.

حضوری فعال داشته باشید

اکنون زمان آن نیست که فکر کنید بیش از حد برای رسانه های اجتماعی پیر شده اید یا از آن ترسیده اید. مشتریان به دنبال شما هستند. از همین رو باید بدانند که شما هنوز اینجا هستید و مانند یک حرفه ای با زمان های تغییر، سازگار می شوید. باید بدانید پای به دنیای دیجیتال گذاشته اید.

باز هم، آن را ساده نگه دارید. بسیاری از افراد در LinkedIn ، Facebook ، Instagram و / یا Yelp هستند. بنابراین مطمئن شوید که شما نیز در آنجا حضور دارید. با اطلاعات اولیه خود صفحه ای برای کسب و کار خود ایجاد کنید و مخاطبانان را در جریان آنچه در محصولات یا خدمات شما اتفاق می افتد قرار دهید. خوب یا بد، مشتریان وفادار شما می خواهند درگیر شوند. هیچ کس نمی خواهد به جستجوی پاسخ های ساده بپردازد. بنابراین قبل از اینکه کسی مجبور شود با دفتر شما تماس بگیرد، آنها را ارائه دهید.

قبل از اینکه شما را در این بیماری همه گیر ببینیم، باید بدانید که ما در جهان “اول Google” (و هنوز هم هستیم) بودیم. آیا پیتزافروشی مورد علاقه تان هنوز برای سفارش باز است؟ میتوانید در گوگل آن را پیدا کنید. صفحه فیس بوک آنها را پیدا کنید، جدیدترین پستی را ببینید که می گوید: “سلام بچه ها، ممکن است در خیابانها سرد و متروک باشد اما ما هنوز هم در اجاق خود پیتزا گرم می پزیم. بیا و آنها تهیه کن.

اگر قبلاً این کار را نکرده اید، می توانید یک سرویس منوی آنلاین قابل برنامه ریزی آسان برای استفاده و مانند eMenuExpress را امتحان کنید و شروع به اتصال رستوران خود به مصرف کنندگان گرسنه ای کنید که به دنبال اطلاعاتی در مورد چگونگی و زمان تهیه غذا هستند.

دنیای-دیجیتال-چگونه-است؟

به معنای واقعی کلمه، بهترین چهره خود را نمایش دهید

ابزار شگفت انگیز دیگری که اکنون بسیاری از افراد بیش از هر زمان دیگری از آن استفاده کرده اند، کنفرانس ویدیویی است. این چیزی است که قسمت وسیعی از جهان به آن دسترسی دارند. همه تلفن های هوشمند دارای دوربین های جلویی هستند و بیشتر لپ تاپ ها با دوربین داخلی ساخته می شوند. برنامه های کنفرانس ویدئویی مانند Zoom ، UberConference ، Skype ، Google Hangouts و… در دستگاه های تلفن همراه یا لپ تاپ ها و دسک تاپ ها قابل دسترسی هستند، که این امر بسیار آسان تر می کند.

به معنای واقعی کلمه می توانید با مشتری در تماس حضوری باشید. برای موقعیت جدید با کسی مصاحبه کنید، به راحتی در دفتر خانه خود (مثلاً کاناپه خود) یک جلسه تیمی داشته باشید یا حتی یک کلاس تناسب اندام داشته باشید. اگر این نوع ابزارها در گذشته شما را عصبی می کردند، وقت آن است که شلوار بزرگسالان خود را بپوشید و به دنبال آن بروید و وارد دنیای دیجیتال شوید.

در این زمان بسیار انتقادی، همه کمی بخشنده خواهند بود. بنابراین از مزایا استفاده کنید و فقط وارد دنیای دیجیتال شوید. هیچ کس در مورد اینکه برای اولین بار در ورود به سیستم Zoom دچار مشکل فنی شده اید قضاوت نمی کند. همه ما روی پای خود سازگار خواهیم شد.