آیا برای راه اندازی مجدد کسب و کار خود به مقدار کمی خلاقیت احتیاج دارید؟ در این محتوا شما را با 10 برند برتر دنیا آشنا می‌کنیم که با محتواهای دیوانه کننده خود، ایده‌های فوق‌العاده‌ای را در ذهن شما شکل می‌دهند.

درواقع شما به عنوان خالق محتوا گاهی به منبع الهام جدید احتیاج دارید و برای اینکه در جایگاه ویژه‌تری قرار گیرید اتاق پژواک می تواند خواسته شما را برآورده کند. و یک منبع محتوایی خوب برای وبلاگ، اینستاگرام و حتی فیسبوک در اختیار شما بگذارد.

به عبارتی مغز شما برای شروع دوباره به یک محرک احتیاج دارد، برای اینکه ایده های جدیدی را خلق نمیاد و فرصت های جدید و غیرمتعارفی را برای رشد پیش روی شما بگذارد، باید کمی تکان بخورد.

یادگیری همواره به عنوان یک منبع بزرگ الهام کمک کرده تا راه‌های جدیدی را برای رسیدن به موفقیت امتحان نمائیم اما برندهای معتبر جهان همواره در این مسیر جزء اولین‌ها بوده اند و به عنوان سوخت فوری ذهن برای نوشتن مطالب تبلیغاتی و رشد تجارت شناخته شده‌اند. اما مسئله اینجاست که چگونه میتوانید از منبع الهام خود به درآمد برسید.

در این محتوا در نظر داریم تا شما را با 10 برند برتر دنیا که میتوانند منبع مهم الهام برای نگارش محتوای فوق‌العاده باشند، آشنا کنیم.

با ما همراه باشید.

برند-برتر-1

5 برند برتر دنیا در سال 2020 کدام اند؟

زمانی که 5 برند برتر دنیا را بشناسیم، به راحتی میتوانیم از هر حرکتی که انجام می‌دهند الهام بگیریم، از هر جزئیاتی که به کار خود وارد می‌کنند درس بگیریم و در کسب و کار خود به کار ببریم. این برندها عبارتند از:

5. The Skimm

این سایت از زمان شروع خبرنامه روزانه خود در سال 2012، مورد علاقه سازندگان محتوا بوده است. Skimm خلاصه‌ای از داستان های خبری است که ساده و آسان خوانده می‌شود. تگ‌لاین آنها نیز شایسته تکان دادن است… در حین مطالعه Skimm شما تمامی اطلاعات صبح تا بعدازظهر را تنها در عرض چند دقیقه مطالعه خواهید کرد. آنها هر روز صبح، دوشنبه تا جمعه، یک خبرنامه ارسال می کنند که شامل نقل قول از روز، یک داستان برجسته، خلاصه ای سریع از برخی اخبار منتخب و چند قرائت گاه به گاه توصیه شده برای شادابی روحیه است.

محتوای آنها سریع، شوخ، و مهم تر از همه “واقعیت” است.

طراحی خبرنامه نیز یک نمونه عالی از بازاریابی ایمیلی به شمار می‌آید که از محتوای بصری نیز کمک گرفته است.

با این حال هر روزه اشتراک چشمگیری را به دست می آورد و نرخ کلیک آن رو به افزایش است.

4.Brain Pickings

Brain Pickings در سال 2006 به عنوان ایمیل هفتگی توسط نویسنده و خواننده مشتاق ماریا پوپووا فعالیت خود را آغاز کرد. وی شخصا آن را درست میکرد و تنها برای هفت دوست خود ارسال میکرد. امروزه اما بیش از یک میلیون کاربر از سراسر جهان دارد! چقدر باحاله؟

خبرنامه Brain Pickings دوز شما از فرهنگ و طراحی است که به درستی “موجودی از زندگی معنادار” نامیده می شود. هر یکشنبه، ماریا خلاصه ای از الهام بخش‌ترین و جالب‌ترین مقالات هفته را درباره هنر، علوم، فلسفه، خلاقیت، ادبیات و ایده‌های پیرامون حقیقت‌، زیبایی و معنا برای کاربران خود ارسال می‌کند.

کمی به محتوای بالا نگاه کنید. این یک خبرنامه طولانی است، مانند … Realllyyyyyyy… طولانی.

بنابراین گرچه این ممکن است یکی از جامع‌ترین ایمیل‌هایی باشد که هر هفته مخاطبان دریافت خواهند کرد.

اما خلاصه درجه یک ان تضمین می‌کند؛ مشترکین حتما آن را می‌خوانند.

خصوصا اینکه متن‌های فوق‌العاده آن و استارترهای این مقالات در تبدیل هر مخاطب به یک اشتراک تاثیری شگرفت دارد.

5برند-برتر-1

3. The Greatist 

Greatist یک وبلاگ عالی برای سلامتی است.

این وبلاگ با هدف الهام بخشیدن به افراد در شادترین و سالم‌ترین بخش زندگی خود، بدون هیچگونه احساس بدبخت بودن در این راه، فعالیت می‌کند.

Greatist برای این عقیده است که شاد بودن بدون گناه، کاری بسیار سخت اما شدنی‌ست.

خبرنامه آنها هر هفته خلاصه و تصویری از پنج داستان جدید و جالب در دنیا را، اعم از تمرینات و دستور العمل‌ها گرفته تا روش‌های الهام بخش و نکات مربوط به سبک زندگی، برای مخاطبان ارسال می‌کند. اگر نویسنده‌ای هستید که به دنبال الهام بخشیدن به افراد 18-35 ساله هستید، توصیه می کنم این برند ساده و زیبا را بررسی کنید.

2.Austin Kleon

Austin Kleon در رتبه هفتم برند برتر در سال 2020 قرار گرفته است. آستین کلئون نویسنده پرفروش مقاله «در خاموشی، مثل یک هنرمند بدزد، و کارهایت را نشان بده» در روزنامه نیویورک تایمز می باشد.

وی هر هفته، مقاله ای را تحت عنوان «نویسنده‌ای که خود را معرفی می‌کند» را به مخاطبان معرفی می‌نماید. و لیستی از 10 چیزی که به اعتقاد او ارزش به اشتراک گذاری دارد، از هنر جدید، نوشتن محتوای عالی، و سایر برنامه های ارزشمند را شرح می‌دهد.

آنچه خبرنامه آستین را عالی کرده این است که احساس می کنید از دوستی که فقط می‌خواهد چیزهای جالبی را که به صورت آنلاین پیدا کرده و به اشتراک بگذارد، ایمیلی دریافت می‌کنید.

همه ما آن یک دوست را داریم…

شما نه تنها مطالب جالب درباره خلاقیت و زندگی به طور کلی دریافت می‌کنید، بلکه لحن واقعی و دوستانه او مثال خوبی برای استفاده از شخصیت و اصالت در نوشتن ایمیل است.

1.Next Draft

در این میان اولین برند برتر در سال 2020، Next Draft است.

Next Draft بسیار ساده است و این بخشی از دلیل آن است که من آن را دوست دارم. Next Draft با تدوین و نویسندگی بسیار جذاب شما را در به اشتراک گذاری روزانه جذاب ترین اخبار معتاد می‌کند.

هر روز ، دیو از بیش از 70 سایت خبری بازدید می‌کند و ده داستان جذاب روز را انتخاب می‌نماید، سپس آنها را به شیوه‌ای بسیار شوخ و سرگرم کننده تدریس و خلاصه می‌پردازد.

اینکار نه تنها خواندن را سرگرم کننده می‌کند، بلکه می تواند اطلاعات را به روشی سریع، واضح و قابل هضم ارائه کند، که به برخی از مهارت‌های نوشتن متناسب نیاز دارد. از این گذشته، او خود را “مدیر ویرایشگر اینترنت” می‌نامد. از طرف کل اینترنت، از دیو متشکریم.