هیچ اهمیت ندارد که یک تبلیغ نویس تازه کار در اینستاگرام هستید و یا پیشکسوت به حساب می‌آیید، همواره خوب است تا نسبت به بهترین روش‌های تبلیغات در اینستاگرام آشنا بوده و از آنها استفاده نمائید. خصوصا این روزها که تبلیغات آنلاین، سیستم عامل‌ها و حتی گزینه‌های تبلیغاتی به طور مداوم در حال تغییر هستند. اینستاگرام از جمله شبکه‌های اجتماعی به حساب می‌آید که همواره در حال رشد است. این پلتفرم تاکنون نسبت به سال 2019، چیزی حدود 5.4درصد افزایش کاربر را به خود دیده و eMarketer تخمین می‌زند تا پایان امسال به 112.5 میلیون کاربر آمریکایی نیز خواهد رسید. همچنین براساس HootSuite، اینستاگرام ماهانه 1 میلیارد کاربر دارد که 500 میلیون نفر از آنها هر روز از Instagram Stories استفاده می‌کنند. به نوعی عضویت بیشتر کاربران و دسترسی مکرر به این سیستم عامل‌، رشد چشمگیری را برای کسب‌وکارها و مشتریان به همراه دارد.

از همین‌رو برای رسیدن به موفقیت در چنین پلتفرمی باید از کمپین‌های خود بهترین استفاده را ببرید و از برترین شیوه‌های تبلیغاتی استفاده نمائید. در این محتوا در نظر داریم تا بهترین شیوه تبلیغات اینستاگرام در سال 2020 را خدمت شما معرفی کنیم. روش‌هایی که مطمئنا در آینده تکامل یافته و گستره‌ جدیدی از دنیا را به شما نشان خواهند داد.

با ما همراه باشید.

کسب و کار اینترنتی

بهترین اقدامات خلاقانه برای تبلیغات در اینستاگرام

برای برندها این مسئله بسیار حائز اهمیت است که در زمان نمایش، محصولات و خدمات خود را مبتنی بر ایده و برندشان به نمایش بگذارند. با این حال نوع خلاقیت تبلیغات، تعیین می‌کند برای موفقیت باید چه مسیری را طی کنند. در اینستاگرام دو نوع تبلیغات خلاقانه وجود دارد: تصویر و ویدئو.

بهترین روش های تبلیغات تصویری اینستاگرام

وقتی در رابطه با استفاده از تصاویر برای تبلیغات در اینستاگرام صحبت می‌کنیم؛ منظورمان بهره‌گیری از رنگ‌ها، قلم‌ها، لوگو و به طور کلی تمامی دستور‌العمل‌هایی‌ست که برای مخاطب هدف قابل تشخیص باشد. معمولا گفته می‌شود استفاده از رنگ‌های روشن کمک می‌کند تا این ویژگی‌های بصری در میان زمینه سفید یا سیاه برجسته شوند. همچنین نباید فراموش کنید که اگر از طریق تبلیغات اقدام به معرفی خدمات خود می‌کنید، حتما آنها را به صفحه اصلی صفحه اینستاگرام‌تان بفرستید، و از تصاویری در صفحه بهره بگیرید که مکمل آگهی تبلیغاتی شما باشد. درواقع شما در حین طراحی و ساخت تصویر آگهی باید به جفت شدن آن با سایر تصاویر اهمیت دهید.

خود را جای مخاطب هدف قرار دهید، به این فکر کنید که اگر تبلیغ خود را ببینید، چه احساسی به سراغ شما می آید و یا اینکه چه افکاری در ذهنتان ایجاد می‌شود. شاید صفت‌هایی را برای برند خود در ذهن داشته باشید. باید ببینید آیا با آنچه مخاطبان شما در صورت دیدن تبلیغ به آن فکر می‌کنند همسو است یا خیر.!!

بهترین روش های تبلیغات ویدیویی اینستاگرام

این مسئله را نمیتوانید کتمان کنید که کاربران اینستاگرام، عاشق ویدئو هستند. به حدی که گویی داستان‌های اینستاگرام در حال حاضر جذاب‌تر از خبرهای سرگرم‌کننده هستند، اصلی‌ترین دلیل آن مشاهده روزانه و 70درصدی کاربران است. هرچند تصاویر نیز میتوانند عملکرد مثبتی داشته باشند و لزوماً به تجهیزات پیشرفته یا استخدام پرسنل بیشتری جهت طراحی محتوای موفق تبلیغات ویدیویی احتیاج ندارید. ما با استفاده از ساده‌ترین چیزهایی که در جیب، دست و کیف خود داریم، موفقیت را دیده‌ایم: تلفن‌های هوشمند.

از مشاغل کوچک گرفته تا افراد مشهور، از طریق تلفن‌های هوشمند؛ شهرت و اعتبار بسیار زیادی را بدست آورده‌اند و برای مصرف‌کنندگان قابل دسترسی‌تر می‌شوند. آزمایش کنید و ببینید چه چیزی برای شرکت شما بهتر است و اهداف مبارزاتی که به دنبال تحقق آن هستید چیست.

تبلیغات در اینستاگرام

اکثر مشتریان همواره از ما می پرسند که یک فیلم باید چه مدت طول بکشد. فیلم هایی با طول 60 ثانیه یا کوتاه ایجاد کنید. در حالی که این حداکثر مدت زمان است، اما ما متوجه شده‌ایم که افراد پس از مشاهده 10 ثانیه اول تبلیغات ویدیویی، صرف نظر از جالب بودن، سرگرم کننده یا مفید بودن، از آن خارج می‌شوند. اگرچه تنها بخشی از کل فیلم را تماشا می‌کنند، اما این مسئله مهم است که در 10 ثانیه اول برند، لوگو، محصول یا خدمات خود را نشان دهید تا مردم به وضوح بفهمند شما چه کسانی هستید و چه چیزی را تبلیغ می‌کنید. برای نمایش محصول خود این کار را تا پایان ویدئو رها نکنید زیرا برای جلب توجه افراد، بسیار دیر است.

وقتی صحبت از Story در اینستاگرام می‌شود، مدت زمان تبلیغات ویدیویی حداکثر 15 ثانیه است، مگر اینکه از قالب چرخ فلک استفاده کنید. با تبلیغات چرخ فلک تصویری Instagram Story می‌توانید حداکثر 10 کارت با حداکثر 120 ثانیه محتوای ویدیویی انتخاب کنید.

با استفاده از هر پلتفرم، کمپین یا تبلیغات، اگر از ویدئو استفاده می‌کنید، حتماً زیرنویس‌ها را اضافه کنید. بسیاری از افراد محتوای اینستاگرام را بر روی بی‌صدا مشاهده می‌کنند و ما همچنین می‌خواهیم مطمئن شویم که محتوای ما برای هر کسی که دچار کم شنوایی است قابل دسترسی است. هنگامی که ویدیوی خود را خلاقانه انتخاب می‌کنید، می‌توانید به راحتی از طریق مدیر تبلیغات Facebook در سطح بالا، این کار را انجام دهید.

تصاویر سبک زندگی در برابر محصولات در تبلیغات خلاقانه تبلیغات اینستاگرام شما

اگر برند تجاری شما می‌خواهد محصولی را تبلیغ کند، تصاویر محصول را نشان دهید. توصیه می‌شود، تصاویری از سبک زندگی مردم را انتخاب کنید تا ارتباط بیشتری بین مخاطبان و محصولات و خدمات شما ایجاد شود. مردم از دیدن این قبیل تصاویر لذت می‌برند و تصویری به آنها می‌دهد که می‌توانند با آن ارتباط برقرار کنند، از او الهام می‌گیرند یا اشتیاق به شباهت بیشتر به او دارند، که در نهایت به طور طبیعی باعث افزایش بازدید، کلیک و تبدیل می‌شود. هرچه ارگانیک‌تر آنها را به سمت خود بکشانید، تبلیغات در اینستاگرام ملموس‌تر می شود و مخاطبان تمایل بیشتری به اقدام دارند.