وقتی تصمیم گرفتیم در رابطه با کسب درآمد از طریق گوش دادن به موسیقی مقاله‌ای را برای شما آماده کنیم؛ می‌دانستیم این موضوع کمی شما را شگفت‌زده می‌کند. درواقع امروزه ما در دنیای پیشرفته‌ای زندگی می‌کنیم پس خالی از لطف نیست که بدانید در حال حاضر وب‌سایت‌هایی در سطح اینترنت در حال فعالیت هستند که حاضرند با پرداخت مبلغی پول به کاربران، موزیک‌های خوانندگان و البته شعرنویسان جدید را مورد ارزیابی قرار دهند. در واقع این قبیل از سایت‌ها نیاز به بازخورد طیف وسیعی از کاربران دارند تا از این طریق به هنرمندان موسیقی کمک کنند تا جهتی که برای موسیقی هایشان نیاز است را پیدا کنند. هر چند این مسئله خیلی در ایران جا نیفتاده و کمتر سایتی را می‌توانید پیدا کنید که چنین فعالیتی داشته باشد. اما فعالیت در این سایت‌ها، می‌تواند راهی برای ورود شما به کسب‌درآمد ارزی به حساب آید پس از آن غافل نشوید.

با این تفاسیر مطمئنا مشتاق شده‌اید که نسبت به روال کار این قبیل از سایت‌ها آشنایی پیدا کرده و حتی آن دسته از سایت ‌ها را بشناسید. از همین‌رو در ادامه این مقاله در نظر داریم توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم.

کسب‌درآمد با گوش دادن به موزیک

اگر قصد کسب‌درآمد با گوش دادن به موسیقی از طریق وب‌سایت‌های فعال در این حوزه را دارید باید بگوییم که شیوه کار بسیار ساده است. شما ابتدا در یکی از وب سایت‌ها ثبت‌نام کرده و به تکمیل پروفایل خود می‌پردازید. پس از تایید هویت‌تان این امکان برای شما وجود دارد که کار خود را آغاز کنید. در این راستا دو راه پیش‌روی شما قرار دارد. اینکه آهنگی را انتخاب کرده و گوش داده و سپس ارزیابی نمائید. و یا اینکه به موسیقی‌های جدید و مواردی که به زودی توسط هنرمندان منتشر خواهد شد گوش داده و نقدهایی را درباره آنان یادداشت نمائید. دقت کنید هر چقدر آهنگ بیشتری را گوش دهید به همان نسبت درآمد بیشتری نصیب شما خواهد شد. اما این وب‌سایت‌ها کدام‌اند؟

وب‌سایت‌هایی برای کسب‌درآمد با گوش دادن به موسیقی

مطمئنا برایتان جذاب خواهد بود که وب‌سایت‌های فعال در این حوزه را بشناسید و از طریق گوش دادن به موسیقی کسب‌درآمد کنید. این وب‌سایت‌ها عبارتند از؛

* سایت Slicethepie

59cb3628f3410756d5e4eab160bc9fe511a97b87 - چگونه از گوش دادن به موسیقی کسب درآمد دلاری کنیم؟

سایت Slicethepie

در ابتدا باید بدانید که Slicethepic یکی از سایت‌های فعال در حوزه نقد و بررسی موسیقی و مد است که در چندین سال گذشته به یکی پرطرفدارترین و البته بزرگترین سایتی تبدیل شده که تازه‌ترین اخبار مرتبط با هنرمندان موسیقی در جهان را منتشر می‌کند. مطمئنا از خود می‌پرسید که چگونه می‌توانم با گوش دادن به موسیقی از سایت Slicethepic کسب‌درآمد کنم. باید بگوییم که شما در ابتدا به عنوان کاربر در این سایت ثبت‌نام می‌کنید و سپس با گوش دادن و البته نقد آهنگ‌های موجود در این سایت به پول میرسید. دقت داشته باشید شما باید به هر آهنگ به مدت 60ثانیه گوش فرا دهید در غیراینصورت این قانون شامل حال شما نمی‌شود. تا حد امکان توصیه می‌شود که دیدگاه‌هایی بی‌طرف و خوب در رابطه با موسیقی ارائه دهید زیرا این دیدگاه‌ها به صورت مستقیم برای هنرمندان ارسال می‌شود تا به ارزیابی موسیقی خود بپردازند.

این سایت از آی پی ایران مسدود می باشد. با استفاده از VPN و ای پی ایالات متحده می توانید وارد این سایت شوید.

* سایت RadioLoyalty

اگر به صنعت موسیقی علاقمند باشید مطمئنا نام سایت RadioLoyalty را شنیده‌اید. یک رادیو اینترنتی که به ازای گوش دادن به موسیقی پاداش‌هایی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. اما نکته اینجاست این سایت تنها در چند کشور در دسترس است. برای اینکه بتوانید از طریق RadioLoyalty کسب‌درآمد کنید راه‌های زیادی پیش روی شما قرار دارد. درواقع شما باید از میان چندین ایستگاه رادیویی یکی را انتخاب کرده و گوش دهید. اما تاکنون پرسیده‌اید که چرا این قبیل از سایت‌ها باید به ازای گوش دادن به یک آهنگ، پولی را پرداخت کنند؟ RadioLoyalty از طریق تبلیغات کسب درآمد می کند و زمانی که شما به رادیو گوش می دهید، در واقع به تبلیغات هم گوش می دهید.

این پلتفرم در ازای گوش دادن به تبلیغات در حین گوش دادن به موسیقی پول پرداخت می کند. پاداش شما در ابتدا با point (امتیاز) محاسبه می شود. این امتیازات را می توانند با گیفت کارت تعویض کنید. کاربران در ازای ثبت نام و تکمیل پروفایل هم امتیاز دریافت می‌کنند. پس از به ازای هر 10 دقیقه‌ای که به رادیو گوش می‌کنید، 10 امتیاز داده می‌شود. این کمپانی از کاربران می‌خواهد که هر 4 تا 5 دقیقه CAPTCHA را تکمیل کنند تا سیستم مطمئن شود که کاربر همچنان فعال است. همچنین می توانید از این پلتفرم در وب‌سایت یا وبلاگ خود استفاده کنید و در ازای گوش دادن بازدیدکنندگان وب‍‌سایت‌تان نیز کسب درآمد کنید.

* سایت RadioEarn

0026 10 tagcloud 1 - چگونه از گوش دادن به موسیقی کسب درآمد دلاری کنیم؟

سایت RadioEarn

یکی دیگر از سایت‌هایی که کاربران می‌توانند از طریق گوش دادن به موسیقی درآمدی را برای خود فراهم آورند RadioEarn است. در واقع کمپانی Research.fm یکی از کمپانی‌های فعال در حوزه موسیقی است که به ازای بازخوردی که درباره ایستگاه‌های رادیویی و روی هر نوع پخش موسیقی که می‌فرستید، پاداش می‌دهد. این کمپانی اساسا از کاربرانش درخواست می‌کند تا نظرسنجی‌هایی را از طریق ایمیل تکمیل کنند. کاربران می بایست به یک موسیقی نمونه گوش و سپس نظرسنجی را تکمیل کنند. به عنوان پاداش این وب‌سایت به شما گیفت کارت آمازون می‌دهد.

* سایت  PlaylistPush

i 2 - چگونه از گوش دادن به موسیقی کسب درآمد دلاری کنیم؟

سایت  PlaylistPush

سایت PlaylistPush نوعی پلتفرم است که برای کاربران اسپاتیفای،دیزر و اپل موزیک درنظر گرفته شده است. جزء محالات به حساب می‌آید اگر علاقمند به موسیقی باشید و نام این سایت‌های موسیقی را نشنیده باشید. به عبارت ساده‌تر هنرمندان در این وب‌سایت‌ها از کاربران تقاضا می‌کنند که به ازای گوش دادن و البته ارزیابی موسیقی آن‌ها پولی را به آن‌ها پرداخت می‌کنند. شما نیز به عنوان کاربر اگر به آن موسیقی علاقمند باشید می‌توانید بدون پرداخت هزینه‌ای آن را به پلی‌لیست خود اضافه کرده و هر زمان ک دوست داشته باشید گوش دهید. جالب اینجاست برای این که یک کاربر در این سیستم کیفیت‌سنجی شود، از شما خواسته می‌شود تا در لیست پخش خود 400 دنبال کننده (فالوور) داشته باشید. میزان پرداخت به‌ازای هر موسیقی بستگی به محبوبیت شما دارد. این کمپانی بین 1 تا 12 دلار به ازای هر ارزیابی به کاربران از طریق پی پال پرداخت می کند.

کلام آخر

حال شما به خوبی می‌دانید که امکان کسب‌درآمد ارزی آن هم در دوره‌ای که نوسان ارز سر به فلک می‌رود تنها با گوش دادن به موسیقی وجود دارد. هر چند که در این راستا شما باید حساب پی پال یا حساب ارزی در اختیار داشته باشید.