ما می خواهیم شما را در مورد چگونگی جذب مشتری راهنمایی کنیم. برای این کار، بیایید لحظه ای وقت بگذاریم و یک مقایسه خارج از جعبه و در عین حال کاملاً واقعی انجام دهیم. آماده اید؟

پس از ازدواج نمی توانید دیگر توجه خود را به شریک زندگی خود متوقف کنید. شما باید به پرورش عشق ادامه دهید. در رابطه خود سرمایه گذاری کنید و متعهد باشید. حدس بزن چی شده؟ جلب مشتریان نیز دقیقاً مانند ازدواج است. درسته. پس از ورود مشتری جدید، نمی توانید دیگر توجه به او را متوقف کنید. شما باید به پرورش عشق ادامه دهید، در رابطه خود سرمایه گذاری کنید و متعهد باشید. به نظر اشنا می آید نه؟

بنابراین، چگونه مشتریان را جلب می کنید و آنها را از ترک شما به سمت رقبای دیگر بازمیدارید؟ در اینجا نحوه جلب مشتری از رقبا را شرح می دهیم.

اول از همه، برای اینکه مشتریان را در اطراف خود نگه دارید. ابتدا باید آنها را به سمت تجارت تان جذب کنید. شرکت شما راه های زیادی برای جذب مشتری دارد، مانند درگیر شدن در جامعه و ایجاد وب سایت های زیبا با محتوای چشم نواز و سئو سایت. همچنین تمرکز روی استراتژی هایی از قبیل محصولات رایگان، تخفیف و پیشنهادات ارزشمند برای جلب مشتریان ناراضی از رقبا، بسیار حیاتی است.

چطور-مشتریان-جدید-را-حفظ-کنیم؟

با ارائه موارد زیر ثابت کنید که گزینه بهتری هستید.

*رایگان ارائه دهید

 برآورد رایگان، ممیزی چشم انداز رایگان، اولین چمن زنی رایگان، بسته های بذر رایگان، گلدان های گلدان رایگان، مالچ رایگان یا تراشه های چوب

*تخفیف

10 درصد تا 50 درصد تخفیف در یک پروژه. مثلا؛ ماه اول نگهداری چمن 50 درصد تخفیف

*سایر پیشنهادهای ارزشمند

تعمیر و نگهداری چمن با شروع ماهانه 70 دلار، خرید یک سرویس و دریافت سرویس رایگان دیگر

این پیشنهادات را می توانید از طریق بازاریابی دیجیتال و سنتی بازاریابی کنید. این فرصت شماست که مشتری ناامید یک شرکت دیگر را به مشتری خوشحال خود تبدیل کنید. اینها نوعی بازی هستند که برای جذب مشتری صورت میگیرد.

از کارت پستال به جای ایمیل استفاده کنید

درست است؛ امروزه افراد زیادی از ایمیل و محتوا برای برقراری ارتباط استفاده می کنند. اما صندوق های پستی هنوز هم وجود دارند! مردم هنوز آنها را دارند! کارت پستال و پست مستقیم هنوز جایگاه خود را در بازاریابی دارند و این یکی از روش های دستیابی به مشتریان جدید است. به عنوان مثال، رانندگی کنید و با سادگی در بازرسی از حیاط ها، چمنزارها، مجتمع های آپارتمانی، خانه ها و مشاغل بپردازید. می توانید تصور کنید چه کسی می تواند از خدمات شرکت شما بهره مند شود.

کمک گرفتن هرگز فکر بدی نیست و ابزارهای مفیدی مانند Zillow می توانند به شما در تعیین محله ها یا خانه های مناسب مشتری با مشخصات ایده آل شما کمک کنند. می توانید با هدف ارسال مشتریانی که دارای ارزش منزل در بالای 200000 دلار هستند، نامه های مستقیم انجام دهید. به عبارت دیگر، هرکسی را که هدف قرار می دهید باید توانایی پرداخت هزینه خدمات شما را داشته باشد. که به شما کمک می کند بودجه بازاریابی خود را با بازده بیشتری تعیین کنید. شما آنها را می خواهید، و آنها به شما نیاز دارند. این یک برد-برد است.

درست مثل هر چیز خوب در زندگی، در اختیار داشتن هیچ چیز در زندگی آسان نیست. اگر بلافاصله نتیجه را مشاهده نمی کنید، نمی توانید از تلاش های پست الکترونیکی خود صرف نظر کنید. ممکن است بیشتر مشتریان در حال حاضر به کمک شما نیازی نداشته باشند. با این حال، ممکن است زمانی باشد که کارت پستال دوم یا سوم در صندوق پستی آنها نشان داده می شود. قرار گرفتن در معرض تکرار باعث ایجاد برندسازی خواهد شد.

چگونه-در-جذب-مشتری-موفق-عمل-کنیم؟

نکاتی برای نگهداری مشتریان

اکنون زمانی است که کل ازدواج وارد عمل می شود. اکنون که منجر به فروش و امنیت برخی از مشتریان شده اید، چگونه آنها را حفظ می کنید؟

اول، فقط یک کار عالی انجام دهید. مشاغل شما کاملاً در زمینه جذب مشتری فعال است. بنابراین مطمئن شوید که بهترین مکان ها را برای معرفی خود به مشتریان جدید انتخاب کرده اید. ازدواج موفق به معنای رابطه پایدار است و مشتری خوشبخت به معنای رابطه پایدار. ما به شما گفتیم که استعاره کارساز است!

فراتر از آن، ایده هایی وجود دارد که می توانید با آنها همچنان به کار خود ادامه دهید و مشتریان را طولانی مدت حفظ کنید. این ایده ها عبارتند از:

*ادامه تخفیف: اگر مشتری را با ارائه تخفیف، به کار خود جذب کرده اید، ادامه دادن تخفیف برای مشتری به طور مکرر، ثبت نام زودهنگام برای یک سرویس جدید یا پرداخت پیش پرداخت کاملاً معتبر است. تخفیف های احتمالی زیادی در نظر گرفته شده است و هر تخفیف فرصتی مشروع برای برقراری ارتباط با مشتری است. چه کسی نمی خواهد پس انداز کند؟

*یک روش پیشگیرانه: به کارگران خود تأکید کنید که باید مراقب مشکلات احتمالی باشند. به عنوان مثال، اگر کارگران هر دو هفته یکبار فقط برای چیدن، اصلاح و تمیز کردن باغچه گل به حیاط مراجعه می کنند، این بدان معنا نیست که آنها باید این واقعیت را فراموش کنند که یک تکه چمن مرده است یا درختی با اندام به برش احتیاج دارد. با فراتر رفتن و فراتر از انتظارات مشتریان، مشتریان خود را تا حد ممکن خوشحال کنید. به ما اعتماد کنید، در پایان نتیجه می دهد.

*پست های قوی وبلاگ و درگیر شدن در شبکه های اجتماعی: فعال بودن در وبلاگ و در شبکه های اجتماعی همچنین به شما کمک می کند در جذب مشتری جدید موفق شوید و این چرخه را ادامه دهید. اطلاعات مفید مانند آفات برای مراقبت، بهترین زمان برای کاشت گل یا نکات مربوط به مراقبت از چمن را ارائه دهید. هیچ وقت نمی دانید، می توانید با یک مشتری جدید یک توییت فاصله داشته باشید.