دروغ نمی گویم، کاش وقتی 8 سال پیش کپی رایتینگ را شروع کردم، در مورد اینها می دانستم. به مطالعه لیست 8 ابزار دیوانه وار اما ساده من ادامه دهید که شما را به نویسنده بهتری تبدیل می کند.

در سوالات زیادی از من می پرسید از چه نرم افزار و الگویی برای نوشتن محتوا استفاده می کنم. واقعیت این است که من علاقه زیادی به نرم افزار plug-n-play یا الگوهای قابل کشیدن ندارم. زیرا اینها اصل کار را می گیرند…

کپی رایتینگ یا نوشتن محتوای جذاب به معنای استفاده از کلمات تولید شده در ماشین یا کپی کردن از کاری نیست که شخص دیگری انجام می دهد. بلکه درگیر کردن ذهن مشتری و کمک به او برای حل مشکلی با یک محصول یا خدمات است که می تواند نتیجه دهد.

آنچه که من طرفدار بزرگ آن هستم، ابزاری است که می تواند بازاریابی من را بهبود بخشد، نوشتن من را بهینه کند و دیدگاه های مفیدی در مورد آنچه اکنون مردم به دنبال آن هستند فراهم آورد.

بنابراین، امروز من لیستی از ابزارهای Copy Posse را به اشتراک می گذارم که اگر یک تولیدکننده محتوا هستید و می خواهید نوشتار خود را به سطح بالاتری برسانید، باید کاملاً از آنها استفاده کنید.

به من اعتماد کنید.

ابزار کپی رایتینگ کدام است؟

ابزار کپی رایتینگ را بشناسید

اکنون 8 ابزار نوشتن محتوا در اینجا آمده است که شما را به نویسنده بهتری تبدیل می کند.

*تجزیه و تحلیل عنوان  Sharethrough

اگر می خواهید عناوین انتخابی شما مطابق آنچه که این روزها اهمیت دارد، رتبه بندی و امتیاز بندی شوند. این ابزار کپی رایتینگ یک شانس سریع و آسان را ارائه می دهد.

این ابزار، یک ابزار تجزیه و تحلیل عنوان رایگان است که می توانید از آن برای اندازه گیری پتانسیل تعامل عنوان خود استفاده کنید. در حالی که Sharethrough در درجه اول برای رسانه های اجتماعی و بازاریابی محتوا استفاده میشود. اما این روزها برای نوشتن عناوین مطالب تبلیغاتی شما نیز ارزش استفاده را دارد.

با پشتیبانی علمی و الگوریتم های محتوا در سطح اینترنت، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که عنوان خود را وارد کنید، و این ابزار با یک امتیاز، کیفیت عنوان شما را مشخص می کند. Sharethrough حتی به شما خواهد گفت که نقاط قوت تیتر شما چیست و چگونه می توانید آن را بهینه کنید.

پس به این ابزارها اعتماد کنید نه کتاب های درسی تان. هدف آنها تغییر و بهینه سازی عناوین شماست.

* Grammarly

نویسندگان محتوا اغلب نگران ایده های بزرگ هستند. آنها ایده هایشان را از مغز خود خارج می کنند و روی کاغذ می ریزند قبل از اینکه از بین بروند. چه کسی وقت هجی و دستور زبان دارد که در جریان دیوانه وار خلاقیت به آن توجه کند؟ بنابراین اینجاست که ابزار کپی رایتینگ کمک کننده خواهد بود. اینجا دقیقا ابزاری مانند Grammarly به کار می آید و کار تصحیح را برعهده می گیرد.

Grammarly یک دستیار هوش مصنوعی است که به شما کمک می کند تا اشتباهات گرامری، املایی و علائم نگارشی را تشخیص داده و اصلاح کنید. همچنین پیشنهادها و رهنمودهایی را در زمان درست برای نحوه بهینه سازی آنها ارائه می دهد.

و آنچه اکنون Grammarly را جالب تر می کند؛ این است که حتی می داند چگونه برای ژانرهای خاص ویرایش کند! بنابراین؛ می دانید که می توانید صفحات فروش با بازده بالا را روز به روز کاهش دهید و به طور مداوم بر روی محتوای خود فعالیت کنید.

* Hemingway Editor

برنامه Hemingway نوعی ویرایشگر است که از بروز هرگونه اشتباه جلوگیری می کند. هدف این ویرایشگر ارائه محتوایی کاملا واضح و در عین حال پررنگ و قابل استفاده است.

این ابزار برای برجسته کردن جملات طولانی، پیچیده و دشوار، از کدهای رنگی مختلفی استفاده می کند. به طوری که شما می دانید چه مواردی نیاز به کوتاه کردن، ساده سازی و بهینه سازی دارد.

همچنین به شما خواهد گفت که آیا واژگان شما بیش از حد آکادمیک یا پر سر و صدا است. درواقع شما باید کلمات را به راحتی بیان کنید، تا افراد واقعی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

به یاد داشته باشید؛ یک فرد متوسط راحت ترین سطح را در کلاس هفتم می خواند! علاوه بر این، هیچ کس روایت طولانی و پیچ در پیچ را دوست ندارد. محتوا ارباب حلقه ها نیست. متن خود را قدرتمند و دقیق نگه دارید.

بهترین ابزارهای کپی رایتینگ را بشناسید

* Feature-2-Benefit Converter

در نسخه فروش، ویژگی ها بیانات واقعی درباره آنچه محصول یا خدمات شما دارد یا هست دارند. در عین مفید بودن، آنها چیزی نیستند که مشتریان شما را برای خرید فریب می دهند. از طرف دیگر  مزایایی که کاربر امیدوار است با استفاده از محصول یا خدمات شما تجربه کند توصیف می کند. بنابراین مهمترین سوالی را که هر کس هنگام تصمیم گیری برای خرید آنلاین دارد، برآورده می کند:

یکی از ابزارهای مورد علاقه نوشتن محتوا برای من، ابزار کپی رایتینگ Feature-2-Benefit Converter است! Feature-2-Benefit Converter با استفاده از 5 سوال ساده به شما کمک می کند ویژگی های محصول خود را به مزایای آبدار تبدیل کنید.

بنابراین مطمئن شوید که برای کپی رایتینگ این ابزار مفید را آموخته اید.

* Answer The Public

روزانه حدود 3 میلیارد جستجو در Google با هر موضوع و کنجکاوی قابل تصور انجام می شود. بسیاری از این پرسش ها بارها و بارها تکرار می شوند که موتورهای جستجو می توانند به آسانی داده ها را براساس آنچه مردم می خواهند بیشتر بدانند، پیش بینی و ارائه دهند. و مهمتر از همه، آنچه آنها می خواهند را به طور خاص بدانند.

AnswerThePublic از داده های تکمیل خودکار موتورهای جستجو مانند Google استفاده می کند و از آن پایگاه داده برای جمع آوری عبارات مفید و سوالات واقعی که مردم از کلمه کلیدی شما می پرسند استفاده می کند.

همانطور که آنها خیلی صحیح گفته اند، این عملا یک معدن طلا از بینش مستقیم مشتریان شما است. بنابراین می توانید محتوا، محصولات و خدماتی را که آنها واقعاً می خواهند تولید کنید.

به عنوان مثال ، وقتی “نوشتن متن” را جستجو می کنم، نگاهی بیندازید به همه سوالات فوق العاده خاص و قابل بازبینی که مطرح می شوند. اینها جستجوی واقعی است که مشتریان ایده آل من انجام می دهند. باحاله درسته؟ این ابزار کپی رایتینگ حتی عمیق تر به حروف اضافه، مقایسه و کلمات کلیدی بیشتر توجه می کند. شگفت انگیزه.

* Blogabout by IMPACT

مطمئن نیستید در مورد چه چیزی وبلاگ بگذارید؟ این فقط شما نیستید. در اینجا ابزاری وجود دارد که ناشی از همین ناامیدی است. هنگامی که به دلیل خستگی نویسنده، موضوعات مرتبط و ایده های منحصر به فرد خود را تمام می کنید… این ابزار کمک کننده خواهد بود.

BlogAbout با ارائه عناوین عالی و نوشتن دستورالعمل ها، به ایجاد انگیزه کمک می کند! به شما کمک می کند ایده های موضوعی را از موضوعی گسترده به پیشنهادات اصلی تیتر تبدیل کنید. استفاده از آن بسیار آسان است و در واقع سرگرم کننده است!

به عنوان مثال، اگر به دنبال الهام گرفتن از موضوعات مربوط به نوشتن هستید، آن را جستجو کنید. این ابزار کپی رایتینگ یک سری ایده های شگفت انگیز همراه با جای خالی به شما ارائه می دهد.

چرا به ابزارهای کپی رایتینگ نیاز داریم؟

* Buzzsumo

در حالی که Sharethrough به شما نمره عنوان می دهد، BuzzSumo  لیستی از محبوب ترین عناوین مربوط به آن موضوع را به شما نشان می دهد که براساس تعداد اشتراک های اجتماعی رتبه بندی شده است.

اگر تمرکز شما روی تعامل باشد و بخواهید بدانید چه موضوعاتی در وبلاگ باعث می شود مردم دکمه اشتراک گذاری را بزنند، این عالی است!

BuzzSumo به شما کمک می کند تا موضوعات مرتبط را برای تازه نگه داشتن مطالب خود شناسایی کرده و حتی هشتگ های برتر، روندها و مطالب جدید را از سایر فعالان در صنعت یا صنعت خود شناسایی کنید.

به عنوان مثال ، وقتی در “نوشتن محتوا” جستجو می کنید. در اینجا مقالات برتر وبلاگ مشترک با آن کلمه کلیدی وجود دارد! Buzz Sumo به شما امکان می دهد قبل از اینکه بخواهد نسخه موردنظر را جستجو کنید، چند جستجوی رایگان انجام دهید، بنابراین هوشمندانه از جستجوهای خود استفاده کنید.

* Speechnotes

این ابزار کپی رایتینگ برای کپی رایترها بسیار مناسب است. خصوصا زمانی که انگشتان آنها بر روی صفحه کلید یخ زده است. زیرا مغزشان از ارسال اطلاعات به پایین متوقف می شود.

خوب گزینه شما چیست؟ همه چیز را با هم مخلوط کنید و بگذارید افکار شما با حکم خودشان بنویسند!

Speechnotes یک دفترچه یادداشت آنلاین فوق العاده با قابلیت گفتار است که به شما کمک می کند با نوشتن افکار خود در لحظه و در لحظه، آنچه را که فکر می کنید به یک مرکب تبدیل کنید.

برای یک نرم افزار رایگان که حتی به بارگیری یا حتی ثبت نام نیز احتیاج ندارد. این ابزار دیکشنری رونویسی کاملاً دقیق را ارائه می دهد. بنابراین دیگر نیازی به تایپ نیست. روی کاناپه دراز بکشید و اجازه دهید Speechnote کاتب شخصی شما باشد همانطور که خلق می کنید.

کلام آخر

توضیحات کاملی در این مقاله درباره ابزار کپی رایتینگ ارائه دادیم. امیدوارم این ابزارها بتواند ایده های محتوایی بسیار جذابی را در اختیار شما قرار دهد. و وبلاگ تان را متحول کند.  با این حال اگر سوالی ذهن تان را به خود مشغول کرده، توصیه می کنیم به بخش تماس باما مراجعه کنید. کارشناسان ما میتوانند اطلاعات دقیقی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهند.