به سایت الفبای تبلیغ خوش اومدین

حل مشکل حرف زدن درباره محصول با خلق داستانی ساده، شفاف و تاثیرگذار

داستان شما

از زمانی که می توانید به یاد بیاورید بیشتر سر و کار بوده اید و در حالیکه تجربه های به یاد ماندنی برای مشتریانتان ایجاد می کردید سعی می کردید که فروش خود را از طریق افزایش مشتریانتان رو به جلو حرکت دهید.

اما اخیرا کسب و کار شما رشد زیادی کرده حتی بیش از توانایی های شما. الان دیگه دوست ندارید به عقب برگردید ولی به تنهایی هم قادر به انجام کار نیستید، اما می دانید وقت آن است که با نگارش وب سایت و بازاریابی محتوا واقعی،آماده بشین تا وقت خود را دوباره به دست بیاورید.

تصمیم خود را بگیرید و کاری که از انجام ان هیجان زده می شوید انزژی خود را مصرف کنید. شما برای کاری آماده می شوید که نه تنها شبیه ظاهر شماست بلکه شبیه احساس و صدای شماست. پس پیام خود را ساده و روشن کنید و این با کلمات شما شروع می شود.

شما ، یک کارآفرین خلاق و من یک نویسنده وب سایت با وسواس و خالق محتوا و داستان برند شما. این یک تیم رویایی است!.

و داستان ما

اول سلام ، من مهدی دهقانی مدیر وبسایت الفبای تبلیغ هستم! من یک نویسنده وب سایت و استراتژیست بازاریابی وب سایت هستم که عاشق ساخت داستان های برند هستم. دوست دارم به قصه مشتری پی ببرم و خودم را وسط ماجراهایشان قرار دهم.

من به کارآفرینان خلاق و مشاغل کوچک کمک می کنم تا ارزش خود را برقرار کنند، صدای برند آنها را کشف شود و پیام آنها را برای تبدیل های بیشتر از طریق نوشتن وب سایت و ایجاد محتوای مداوم بهینه سازم. زیرا شما بیش از کلمات پرقدرت نیاز دارید. شما به داستان و استراتژی مناسب نیاز دارید. من به شما کمک می کنم این کار ارا انجام بدهید.

برخی از خدمات ما

محصولات آموزشی

کپی رایتینگ

بازاریابی اینترنتی

مشاوره