اگر شما از اینستاگرام برای فروش محصولات و خدمات خود بخواهید استفاده کنید باید بتوانید تعداد فالوئرهای صفحه خود را افزایش دهید تا هواداران دوآتیشه خود را برای فروش محصولات و خدمات خود بسازید. برای ساختن جامعه هواداران باید با واردکردن افراد بیشتر به صفحه اینستاگرام، کاری کنید که آن‌ها به برند شما مواجه شوند. یکی از راه‌های افزایش تعداد افراد این جامعه، استفاده از تبلیغات در پیج افراد دیگر هست. ما در اینجا به پاسخ ۴ سؤال در مورد افزایش تعداد فالوئرهای اینستاگرام می پردازیم:

چگونه پیج افراد تأثیرگذار در اینستاگرام را برای تبلیغات پیدا کنم؟

برای پیدا کردن پیج افراد تاثیر گذار توجه به ۲ نکته اهمیت اساسی دارد

۱-  تعداد فالوئرهای پیج:

اگر شما قرار است برای تبلیغات در اینستاگرام پولی بدهید، مطمئن شوید که فرد تأثیرگذاری که انتخاب کرده‌اید فالوئرهای زیادی دارد. تجربه من نشان داده است که پیج‌هایی که کمتر از صد هزار فالوئر داشته باشد، افراد زیادی را به صفحه شما نمی‌آورد. دنبال صفحه‌هایی باشید که حداقل صد هزار فالوئر داشته باشد. البته بعضی وقت‌ها می‌توانید بری آزمایش سریع تبلیغات از صفحات کوچک‌تر نیز استفاده کنید. این کار کمک می‌کند که قبل از اختصاص مبالغ بالا برای تبلیغات خود، اصلاحاتی در تبلیغات خود به وجود بیاورید. دقت داشته باشید که تبلیغات شما برای اثرگذاری بیشتر باید حداقل چند ساعت روی صفحه پیج شخص تأثیرگذار باشد. بهترین حالت با توجه به هزینه  می‌تواند یک‌زمان شش‌ساعته باشد.

۲- محتوای پیج

شاید وسوسه شوید که افراد تأثیرگذاری که تعداد فالوئرهای آن‌ها خیلی بیشتر از شما باشد را برای تبلیغات خود انتخاب کنید ولی تنها توجه به تعداد فالوئر، یک اشتباه بزرگ است. اگر محتوای پیج افراد تأثیر گدار با محتوای پیج شما تناسبی نداشته باشد هیچ اتفاقی نمی‌افتد تنها پول خود را دور ریخته‌اید. چگونه حساب‌های اینستاگرام جعلی را شناسایی کنم؟

اینستاگرام

چگونه حساب‌های اینستاگرام جعلی را شناسایی کنم؟

گاهی اوقات پیج‌هایی وجود دارد که تعداد فالوئرهای زیادی دارد محتوای متناسب با محتوای شما را هم دارد اما بعدازاینکه شما برای تبلیغات خود هزینه کردید عایدی زیادی نصیب شما نشده است. در اینجا چند روش برای شناسایی این پیج‌ها را می‌آوریم:

 • تعداد لایک: میانگین تعداد لایک های  ده پست آخر را بدست بیاورید. اگر صفحه اینستاگرامی بیش از یک‌میلیون فالوئر داشته باشد عددی که دنبالش هستید حداقل یک و نیم درصد هست. برای صفحاتی که تعداد فالوئرهای کمتری دارد این درصد باید بیشتر باشد. حداقل سه درصد.

 
 • رشد فالوئر در ۳۰ روز گذشته: مهم‌ترین نکته‌ای که شما باید در نظر داشته باشید همین نکته است. هر چه روی این نکته تأکید کنم باز کم است. اگر صفحه‌ای را انتخاب می‌کنید باید رشد دائمی و ثابت داشته باشد. اگر صفحه‌ای را می‌بینید که در یک روزرشد زیادی داشته است و در روز بعد با کاهش زیادی در تعداد فالوئرها مواجه شده است از آن حذر کنید. اینجا خط قرمز شما برای هزینه برای تبلیغات هست. همچنین مواظب صفحاتی باشید که تعداد فالوئر آن‌ها ثابت مانده‌اند. این نشان می‌دهد این صفحات ارتباط خود را با فالوئرهای خود ازدست‌داده‌اند.
 • تبلیغات بیش‌ازحد: اگر آگهی زیادی در صفحه اینستاگرام افراد تأثیرگذار می‌بینید از آن‌ها دوری‌کنید. این تأثیر منفی روی برند شما دارد و به‌احتمال‌زیاد تأثیر تبلیغ شما کاهش می‌دهد.
 • افرادی که شامل چند صفحه می‌باشند: غالباً افرادی که داری چند صفحه می‌باشند دارای فالوئرهای مشترکی می‌باشند. اگر تصمیم دارید که با آن‌ها کارکنید، فقط روی کار کردن روی صفحه‌ای که بیشترین فالوئر را دارد متمرکز شوید.
 • میزان فعالیت: اگر تاریخ ارسال سه پست آخر صفحه اینستاگرام قدیمی است میشه این حساب اینستاگرام را یه جورایی غیرفعال دونست. توصیه می‌کنم برای تبلیغات در این صفحات هزینه نکنید.

چگونه از افراد تأثیرگذار برای افزایش تعداد فالوئرهای اینستاگرام استفاده کنیم؟

در اینجا شش راه استفاده از افراد تأثیرگذار برای افزایش تعداد فالوئرهای اینستاگرام و فروش محصولات را بیان می‌کنیم.

 1. از صفحه اینستاگرام خود اسکرین شاتی بگیرید و افراد تأثیرگذار بخواهید نه پست آخر شما را، در صفحه خودش نمایش دهد. در توضیحات پست از افراد بخواهد که صفحه شما را فالو کند.

 2. یکی از پست‌های صفحه اینستاگرام خود به فرد تأثیرگذار بدهید تا پس از بازطراحی یا بدون تغییر در صفحه اینستای خود در معرض نمایش بگذارد و از فالوئرهایش بخواهد که شما را فالو کنند

 3. فرد تأثیرگذار از پست‌های برند خودش استفاده می‌کند ولی در قسمت توضیحات پست، نام صفحه شما را می‌آورد.

 4. فرد تأثیرگذار نام شما را در استوری صفحه اینستای خودش می‌آورد و به افراد میگید که شما را فالو کنند.

 5. فرد تأثیرگذار در لایو اینستا از شما نام می‌برد و دیگران را دعوت می‌کند شما را فالو کنند. معمولاً در این روش فرد تأثیرگذار یکی از کامنت های شما در لایو را پین می‌کند

 6. فرد تأثیرگذار با انتشار یک ویدیو در قسمت استوری صفحه خود از سایرین می‌خواهد شما را پین کنند.

تجربه  من نشان داده که روش اول و ششم بهترین روش برای افزایش تعداد فالوئرهای اینستاگرام و فروش محصولات هست.

 

 

چگونه با افراد تأثیرگذار تماس بگیرم؟

وقتی‌که پیج فرد تأثیرگذار را پیدا کردید حالا نوبت این است که با این فرد تماس بگیرید. یک از راه‌های تماس، ارسال پیام در دایرکت به این افراد هست. ولی این افراد با توجه به اعداد بالای فالوئر، معمولاً پیام‌های دایرکت خود را نمی‌خوانند؛ اما معمولاً اطلاعات تماس آن‌ها که معمولاً شامل ایمیل و یا گاهی اوقات تلفن هست دربیوی صفحه آن‌ها قرار دارد.

وقتی می‌خواهید برای افزایش تعداد فالوئرهای اینستاگرام با افراد تأثیرگذار برای ارائه تبلیغات مذاکره کنید همیشه با یک تعریف در مورد پیج آن‌ها آغاز کنید. سپس در مورد قیمت و بسته‌های پیشنهادی موجودشان بپرسید. یک جمله ساده مثلاً «من عاشق صفحه اینستای شما هستم و خواستم بدونم که تبلیغات هم قبول می‌کنید یا نه اگر بله نرخ شما چقدر است؟» یادتان باشد کوتاه، دل‌چسب و ساده صحبت کنید.